حدادیان: 405 هزار تومان جریمه شدم

سعید حدادیان اخبار منتشر شده درباره مبلغ نقدی محکومیتش را غیر واقعی خواند.
این مداح اهل بیت در گفت‌و‌گو با خبرآنلاین در واکنش به برخی اخبار منتشره دال بر اینکه وی به اتهام توهین به مقامات دولتی، به مبلغ 50 هزار تومان جریمه نقدی محکوم شده است؛ گفت: مبلغی که در حکم من آمده است است، 405 هزار تومان است. 200 هزار تومان به دلیل شکایت رئیس‌جمهور و 205 هزار تومان هم در نتیجه شکایت فردی دیگر. البته من بر اساس حق قانونی خود به این حکم اعتراض خواهم کرد.
وی همچنین در واکنش به اینکه دفتر ریاست جمهوری حکم صادره را تامل برانگیز خوانده بود، ادامه داد: بهتر بود تیم حقوقی ریاست جمهوری اخبار و اطلاعات خود را از سایت‌ها نگیرند!
حدادیان همچنین خطاب به رییس جمهور و نزدیکان وی که از او شکایت کرده بودند؛ عنوان کرد: وکیلی که حکم خود را از سایت‌ها می‌گیرد، شاید صلاحیت دفاع از شما را نداشته باشد. شما می‌توانید از وکلای بهتری استفاده کنید.
وی در ادامه با اشاره به آغاز ماه محرم گفت: بهتر است سیاسیون دست از مجادلات بی اساس بردارند و همه زیر پرچم امام حسین بیایند.
این مداح اهل بیت، به نامه نگاری‌های اخیر سران قوا اشاره کرد و گفت: این نامه‌نگاری‌ها باعث سرشکستگی ما بود و نشان داد که حتی این شکایتی که از ما هم شده است هم سیاسی بوده و دولت می‌خواست که از این شکایت در اختلافاتش با قوه قضاییه استفاده کند.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد که دولتمردان دست از این مجادلات بردارند و به فکر خدمت به مردم و اسلام باشند.پیش از این محکومیت سعید حدادیان 50 هزار تومان عنوان شده بود
/ 0 نظر / 7 بازدید